REDOXER MAGNEZYUM PLUSWhatsapp 0537 81 931 58 Tıklayın Yazın

Magnezyum Plus Almak İstiyorum

Redoxer Magnezyum Plus

HER 2 GR ŞASEDE :

  • Magnezyum : 330 Mg (magnezyum malat ve magnezyum glisinat)
  • D-3 vitamini : 500 IU
  • C- vitamini : 250 Mg
  • Resveratrol : 25 Mg
  • B6 vitamini : 2 Mg

Bu mükemmel bir kompozisyondur. Bir bardak suya bir adet şase ilave edilerek içilir. Günde 1 adet şase içilmesi sağlık için faydalıdır.

Yapılan araştırmalarda %43 ila 50 oranında insanlarda magnezyum noksanlığı görülmüş, magnezyum eksikliği diyabet, osteoporoz, kalp hastalığı, depresyon ve fibromiyalji gibi kas iskelet bozuklukları gibi bir çok önemli hastalığın temel nedeni olarak gösterilmiştir. Doğru beslenme ve sağlıklı yaşam için önemli bir mineral olan magnezyum en çok biyo yararlı olarak magnezyum malat ve magnezyum glisinat formunda kullanılır. Magnezyum eksiklikleri veya magnezyumda fakir bir diyet candida, parazitler veya bağırsak yararlı bakterilerinin diğer mantar veya mayalarla yer değiştirmesi sonucu oluşur. Gıdalardan yeterince magnezyum emilemez ve bu sayede magnezyum eksiklikleri görülür. Ayrıca kalsiyum ve magnezyum bir denge halinde olmalıdır, çok fazla kalsiyum içeren gıdalar magnezyumun emilimini baskı altına alabilir.

Vücuttaki parazitler candida vücudun içindeki diğer bir çok mikro flora magnezyum eksikliğine neden olabilir. Bir magnezyum eksikliğinin doğal bulguları arasında;
Migren, hiper tansiyon, insilün direnci, yorgunluk, kramplar, ellerde ve ayaklarda uyuşma karıncalanma görülür.

Magnezyum hayati bir mineral olup 300’ den fazla enzimin üretilmesinden sorumlu bir ko-faktördür. Protein sentezini düzenler kan basıncını düzenler ve sağlıklı sinir sistemi sağlar. Kemik oluşumuna yardımcı olan magnezyum DNA ve RNA sentezi ve onarımında, vücuttaki antioksidanların üretiminde rol alır. Magnezyum şüphesiz ki vücudun sağlıklı bir kapasitede çalışabilmesi için en önemli olan minerallerden biridir. Redoxer magnezyum plus magnezyum ihtiyacını karşılayan mükemmel bir üründür. Magnezyumun en yararlı formları olan magnezyum malat ve magnezyum glisinat’tan oluşur.

Optimal sağlık için D-vitamini yeterliliği gereklidir. D-vitamininin koruyucu bir etkisi olduğuna dair güçlü kanıtlar olan bazı durumlar; kemik hastalıkları kas zayıflığı bir çok kanser türü, multip skleroz ve tip 1 diabetes mellitus.

Kemik sağlığı ve otoimmün hastalıkların, kanserlerin ve kardiyovasküler hastalıkların önlenmesinde D vitamini Amerikada D-vitamini eksikliği hem çocuklar hem de yetişkinler arasında yaygındır. D-vitamini eksikliği çocuklarda ratişizme neden olurken aynı zamanda yetişkinlerde osteoporozu şiddetlendirebilir ve ağrılı kemik hastalığı osteomalazisine neden olur. D-vitamini eksikliği ölümcül kanserler, kaardiyovasküler hastalıklar, multipl skleroz, ramatoid astrit ve tip diabetes mellitus riskinde artış ile ilişkilendirilmiştir. 15585788 (Pub Med) D-vitamini eksikliği dünya çapında bir sağlık sorunudur. D-vitamini eksiliği
günümüzde bir pandemi olarak kabul edilmektedir. D-vitamininin başlıca eksikliğinin nedeni çoğu insana D-vitamininin başlıca kaynağı olan güneşe yeterince maruz kalınmamasıdır, çok az gıdada doğal olarak D-vitamini bulunur ve D-vitamini ilave edilen gıdalar genellikle bir çocuğun veya yetişkinin D-vitamini gereksinimini karşılamak için yetersizdir. D-vitamini çocuklarda raşitizmaya neden olur, yetişkinlerde osteopeni, osteoperozu ve kırıkları hızlandırır. Dvitamini eksikliği ortak kanserler, otoimmün hastalıklar, hipertansiyon ve bulaşıcı hastalık riski artışı ile ilişkilendirilmiştir.

B6 vitamini yediğimiz gıdalardan enerji sağlamaya, kan şekeri seviyelerini dengelemeye, doğal bir ruh halini iyileştirici ve bağışıklık sistemimizin bizi koruması için kullandığı antikorların üretimine B6 Vitamin takviyesi kritik hastalarda bağışıklık tepkilerini artırır. Randomize kontrollü deneme B6 vitamini takviyesinin kritik hastalarda bağışıklık tepkileri üzerinde faydalı bir etkiye sahip olup olmadığını araştırmak amaçlı yapılan denemede kritik hastaların bağışıklık tepkilerini artırdığı görülmüş.

B6 vitamini eksikliği bağışıklık sistemi fonksiyonu üzerinde derin etkilere neden olduğundan hastaneye yatırılan hastalar için diyet veya vitamin B6 alımı önerilmektedir.

D-VİTAMİNİ VE MAGNEZYUM TAKVİYESİ :

D-vitamini ve magnezyum tıpta insan sağlığı ve hastalığı açısından büyük etkileri olan en çok okunan konuların bazılarıdır. Erişkinlerin çoğu hem D-vitamini hem de magnezyum bakımından yetersizdir ancak birçok sağlık uzmanı tarafından bilinmemektedir. Magnezyum ve D-vitamini vücuttaki tüm organlar tarafından kullanılır ve eksikliğinde birçok kronik tıbbi duruma neden olabilir. Bulgular arasında D-vitamini ve magnezyum desteğinin yaşlılarda, yaşlı hastalarda nonvertebral kırıkları, mortaliteyi ve Alzheimer demansı insidansını azalttığı bilinmektedir. Magnezyum D-vitamininin metabolizması için gereklidir ve tek başına yüksek D-vitamini almak ciddi magnezyum tükenmesine neden olabilir. Kısacası Magnezyum ve D3 vitamini doğal olarak bağışıklığı arttırır ve iltihaplanmayı düzenleyen bir rol oynar. Kalp rahatsızlığı veya şeker hastalığı oluşumunu %43 azalttığı araştımalarda ortaya çıkmıştır. D3 vitamini ayrıca tüberküloz, septik şok solunum yolu enfeksiyonları ve influenza gibi rahatsızlıkları da önlemeye yardımcı olur.

B6 VİTAMİNİ :

Birçok metabolik ve hücresel fonksiyonları destekler ayrıca enfeksiyonlarda mücadele etmeye ve nörolojik sağlığı iyileştirmeye yardımcı olur. Özellikle B6 vitamini Lyme hastaları için veya stres ya da yorgunlukla uğraşan herkes için önemli bir vitamindir. Yapılan çalışmalar B6 eksikliğinin artmış kalp hastalığı ve romatoid artrit riski ile bağlantılı olduğunu göstermiştir. Diğer araştırmalar B6 vitamini eksikliğinin Alzheimer hastalığının bunama riskini artırdığını göstermiştir. B6 sinir fonksiyonu için çok önemlidir bu nedenle B6 eksikliğinde migren, kronik ağrı ve depresyon gibi duygu durum bozuklukları gibi nöropsikiyatrik bozukluklar ortaya çıkar.

B6 Vitamininin Kognisyon Üzerindeki Etkisi :

B6 vitamini zihinsel işlev ve ruh halinin düzenlenmesinde yer alır. B6 vitamini aynı zamanda önemli bir homosistein re-metilasyon kofaktörüdür ve eksiklik kan homosistein , düzeylerindeki artış ile ilişkilidir. Homosistein serebrovasküler hastalık için bir risk faktörüdür ve merkezi sinir sisteminin nöronları üzerinde doğrudan toksik etkilere sebeb olabilir. Nöbetler, migren, kronik ağrı ve depresyon gibi nöropsikiyatrik bozukluklar vitamin B6 eksikliğine bağlıdır. Epidemiyolojik çalışmalar B6 vitamini eksikliğinin yaşlı insanlar arasında yaygın olduğunu göstermektedir. Hiperhomosisteinemi, Alzehimer hastalığının ve bunamanın geliştirilmesinde bir nedendir.

B6 vitamini dahil olmak üzere B vitaminleri ile destekleme kan homosistein düzeylerini azalttığı görülmüştür. Sağlıklı yada yaşlı insanlarda L-GLİSİN Yeni bir antiinflamatuar, imunomodülatör ve sitoprotektif ajan Son yıllarda L-Glisin’inantiimflamatuar,immuno modülatör ve sitoprotektif
etkileri lehine kanıtlar bulunmaktadır. Bu makale sorumlu mekanizmalar hakkında son bulgulara odaklanacak ve glisin’in farklı hastalıklar üzerine yararlı etkilerini gözden geçirecektir. Glisin kanama, endotoksin ve sepsisten kaynaklanan şoka karşı korur. Karaciğer, kalp, böbrek, bağırsak ve iskelet kası dahil çeşitli doku ve organların hasarını önler. Karaciğer ve böbreklerde toksik madde ve ilaçların neden olduğu karaciğer ve böbrek hasarlarını azaltır. Ayrıca artrite karşı korur.
Mide salgısını engeller stres kaynaklı ülserlere karşı korur. Glisin antiinflametuar, immunomodülatör ve direkt sitoprotektif etkilerde dahil olmak üzere çeşitli koruyucu etkiler bırakıyor gibi görünmektedir.

Glisin transkripsiyon faktörlerinin aktivasyonunu ve serbest radikallerin ve enflamasyonlu sitokininlerin oluşumunu baskılamak için makrofajlar gibi iltihaplı hücrelere etki eder. Özet olarak Glisin birden fazla koruyucu etkisi ile inflamatuar hastalıklar için umut verici bir tedavi stratejisi haline gelmiştir.

C VİTAMİNİ TAKVİYESİNİN SAĞLIK ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ :

ÖZET : Literatürdeki kapsamlı bir inceleme gıdalardan veya takviyelerden alınan vitamin C düzeylerinin 60 mg/gün daha yüksek olduğu uzun süreli tüketim gösteren popilasyonların kanser riskini azalttığı kardiyovasküler hastalık ve katarakt gelişimini önlediği görülmüştür. Ayrıca c vitamininin RDA alımından daha yüksek olması HDL artışlarını ve LDL oksidasyonundaki kan basıncındaki ve kardiyovasküler mortaliteyi düşüren çeşitli kardiyovasküler hastalık riskini azaltmıştır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

​Redoxer Magnezyum Plus

  • Ürün Kodu: DAS-RMGP-1
  • Stok Durumu: 2-3 günde gelecek
  • 99,00 TL
  • 85,00 TL

  • Vergiler Hariç: 78,70 TL
Adet

Benzer Ürünler

Caprylic Acid Kaprilik Asit Gıda Takviyesi

Caprylic Acid Kaprilik Asit Gıda Takviyesi

Caprylic Kaprilik Acid Gıda Takviyesi 1000mgDünya Naturel 35 Soft kapsülWhatsapp 0537 81 931 58 Tıkl..

75,00 TL 129,00 TL Vergiler Hariç: 69,44 TL

B3 + C Vitamin Gıda Takviyesi

B3 + C Vitamin Gıda Takviyesi

B3 + C Vitamin Gıda TakviyesiB3+C Vitamin Almak İstiyorumWhatsapp 0537 81 931 58 Tıklayın YazınB3+C ..

99,00 TL 129,00 TL Vergiler Hariç: 91,67 TL

Aynı Gün Kurye Teslim

Aynı Gün Kurye Teslim

Ayını gün İstanbul Merkez de Kurye ile teslim ücretidir. 15:00 e kadar verdiğiniz siparişlerini..

35,40 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

Sizin için Seçtiklerimiz

Caprylic Acid Kaprilik Asit Gıda Takviyesi

Caprylic Acid Kaprilik Asit Gıda Takviyesi

Caprylic Kaprilik Acid Gıda Takviyesi 1000mgDünya Naturel 35 Soft kapsülWhatsapp 0537 81 931 58 Tıkl..

75,00 TL 129,00 TL Vergiler Hariç: 69,44 TL

​Redoxer Magnezyum Plus

​Redoxer Magnezyum Plus

REDOXER MAGNEZYUM PLUS Whatsapp 0537 81 931 58 Tıklayın Yazın Magnezyum Plus Almak İstiyorum ..

85,00 TL 99,00 TL Vergiler Hariç: 78,70 TL

Çinko Glukonat - Çörekotu

Çinko Glukonat - Çörekotu

Çinko Glukonat - Çörek OtuWhatsapp 0537 81 931 58 Tıklayın YazınÇinko GlukonatZinc Gluconate20 mg Çi..

119,00 TL 160,00 TL Vergiler Hariç: 110,19 TL


İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler spordu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir. Firmamız ürünlerinin tamamı doğal ürünlerin ekstrelerinden, özlerinden, konsantrelerinden, doğal ürünlerden üretilmiş gıda takviyeleri ve/veya gıda maddeleridir. Firmamız ürünleri ilaç olarak görülmemeli ve bu niteliklerle/amaçlarla kullanılmamalıdır. Kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz reçeteli veya reçetesiz ilaç satışı yapmamaktadır. Bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Firmamız, ürünlerinde herhangi bir hastalığı önlediği veya tedavi ettiği taahhüdünde bulunmaz. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeni yerine geçmez. Ürünler hakkında yazılı olan tüm bilgiler araştırmalar sonucu ve kaynakçaları ile birlikte sizlere sunulmuştur. Bilgiler bitkiye ait literatür kayıtlarından ve bilimsel araştırmalardan alınmıştır. Ayrıca bitkiye ait ve yıllardır süre gelen geleneksel kullanım amaçları da burada yazılmıştır. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilinçlendirme amaçlıdır. Ürünlerin kullanımıza yönelik hiçbir taahüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Fiyat ürün veya açıklamalarda bulunan yazım hataları ve güncelleme sorunlarından sitemiz sorumlu tutulamaz.